FREE SHIPPING on ALL orders $60 and Up! $5 SHIPPING on ALL orders $40 and Under!

Collection: Summer Vibes 24

This summer we are OUTSIDE - and back in by 10pm!!!!! 

This collection embodies sun, fun, family, and friends!

14 products
  • LUX Bars
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    $6.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soo Offensive Yard Sticks (10 -19" incense sticks)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    $12.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dear Summer - 3 oz Wax Melt Cubes
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silver Fox - 3 oz Wax Melt Cubes
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Silver Fox - 8 oz Jar Candle
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • We Outside - 8 oz Jar Candle
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Foaming Hand Soap
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $10.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • We Outside - 3 oz Wax Melt Cubes
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soft Life Me - 8 oz Jar Candle
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lem + Lav - 3 oz Wax Melt Cubes
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    $8.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Insect Repellent Vibes Candle Array - 2 oz Candles (5)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    $12.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lem + Lav - 8 oz Jar Candle
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    $15.00
    Unit price
    per 
    Sold out
x
x